(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.data-privacy-src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-26314140-1', 'knjiznica-kutina.hr'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'anonymizeIp', true);

Razgovaraonica: “Uloga djeda i bake u obitelji”

//Razgovaraonica: “Uloga djeda i bake u obitelji”

U organizaciji Građanske inicijative „Moj grad Sisak“ i Knjižnice i čitaonice Kutina održat će se razgovaraonica pod nazivom Uloga djeda i bake u obitelji – u srijedu 19. rujna 2018. s početkom u 18 h u prostorijama Knjižnice i čitaonice. Razgovaraonicu će voditi dr. sc. Daša Poredoš Lavor.

Na razgovaraonici će biti riječi o tome kako djed i baka mogu pomoći mladim roditeljima, tko odgaja djecu: roditelji ili djed i baka, kada djecu ostavljati na čuvanje djedu i baki, najčešće odgojne pogreške djeda i bake i sl. Svi zainteresirani za temu su dobro došli. Susret je više-generacijski – dobro došli su djede i bake, roditelji i unuci. Dok odrasli razgovaraju, djeca će uz osvježenje i grickalice crtati djede i bake, te aktivnosti koje s njima rado čine.

Navedena aktivnosti dio je projekta „Informirana zajednica – primarna prevencija nasilja nad starijim osobama“ kojeg provodi Građanska inicijativa „Moj grad Sisak“,  financiran je sredstvima Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, a sufinanciran sredstvima Grada Siska. Partneri na projektu su Općina Hrvatska Dubica i Općina Lekenik. Projekt se provodi uz podršku suradnika u zajednice tijekom cijele 2018. godine.

2018-09-20T09:10:24+00:004. rujan, 2018|Kategorije: Događanja|Oznake: , |Nema komentara

Ostavi komentar

Novi naslovi

Knjižnica i čitaonica Kutina