(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.data-privacy-src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-26314140-1', 'knjiznica-kutina.hr'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'anonymizeIp', true);

Promocija knjige “Dnevnici obzirnih putovanja”

//Promocija knjige “Dnevnici obzirnih putovanja”

Petak uvečer, vani snijeg i poledica, ali to nije prepreka za putovanje. Nije se išlo daleko, samo do Knjižnice, a razlog je bio promocija knjige DNEVNICI OBZIRNIH PUTOVANJA . Knjiga je sastavljena od tri dijela: zbirke priča, zbirke pjesama i epistolarnog romana.

„Iako su na djelu tri poetike, tri autora, tri različita pogleda na stvarnost, tri različita književna diskursa, oni međusobno dobro korespondiraju, te su dobro objedinjeni pod zajedničkim nazivom “, objasnio je koncept knjige jedan od autora Tihomir Mraović. I Tea Bojić, autorica priča objedinjenih u knjizi pod naslovom Putopisi duše, provela nas je kroz svoja putovanja koja nisu samo fizička, već i duhovno iskustvena.

Pročitane su i pjesme Vlatke Sopine, koja nije prisustvovala promociji. Večer je bila ispunjena lijepim riječima, mislima, emocijama i glazbom, za koju su zaslužne članice Zbora mladih MADONNA NIVES kutinske župe Gospe Snježne.

2019-01-28T13:52:59+00:0028. siječanj, 2019|Kategorije: Vijesti|Oznake: |Nema komentara

Ostavi komentar

Novi naslovi

Knjižnica i čitaonica Kutina