U našoj knjižnici održana je svečana dodjela nagrada učenicima čiji su radovi izdvojeni u projektu „Kutina kroz dječje oči – Vremenska kapsula 2020.–2025.“.
U suradnji Povjerenstva i Dječjeg gradskog vijeća odabrani su najuspješniji radovi. Nagrade su uručili gradonačelnik Zlatko Babić, ravnateljica knjižnice Suzana Pomper, ravnateljica OŠ Vladimira Vidrića Snježana Coha i pročelnik Damir Bedić.
Nagrađeni učenici su:
Rafael Gačić, Filip Novak, Leon Mirić, Luna Turjak, Sven Ćasić, Roman Čimbur, Iva Čop, Iva Knežević.