1100. obljetnicu Hrvatskog Kraljevstva obilježili smo sinoć na Trgu kralja Tomislava predavanjem dr.sc. Domagoja Sremića i predstavljanjem slikovnice Kralj Tomislav-prvi kralj Hrvata našeg mladog Kutinčanina Maxa Križanića. Sinoćnja večer održala se u suradnji Ogranka Matice hrvatske i naše knjižnice. U ime Grada Kutine predavanju je prisustvovala gradska vijećnica Slavica Moslavac.






